Team Pets — Międzynarodowy transport zwierząt

Kierunki

Transport zwierząt
do Cypru

Przewoz zwierzat kurierem do Cypru

Szukasz zaufanego kuriera do transportu zwierząt do Cypru?
Teampets działa w branży transportu zwierząt od ponad czterech lat, gwarantujemy opiekę i troskę o zwierzęta na każdym etapie podróży.

transport-lotniczy-psw-i-kotw-z-kurierem

Możemy zabrać zwierzę do 8 kg z transporterem w kabinie, czasami naszym kurierom udaje się zabrać cięższego psa, ale nie zawsze jest to możliwe, więc właściciele zwierząt powyżej 8 kg powinni być świadomi, że dostawa w bagażniku jest możliwa. Należy pamiętać, że zwierzę nie będzie podróżować z walizkami. Do przewozu zwierząt przeznaczone są specjalne przedziały z ogrzewaniem i wentylacją. Koty nie będą podróżować obok psów.

Częstotliwość lotów — nasi kurierzy latają do Cypru 3-4 razy w miesiącu

Co jest potrzebne do transportu zwierzęcia — staramy się, aby proces wysyłki był jak najłatwiejszy — mamy wszystko, czego potrzeba dla wygody i bezpieczeństwa zwierzęcia podczas lotu i oczekiwania na lotnisku — transportery, które mają odpowiedni rozmiar i spełniają wszystkie wymagania IATA, poidła, miski na karmę, wodę, pieluchy jednorazowe. Prosimy jedynie o zapewnienie karmy, do której zwierzę jest już przyzwyczajone.
Udzielimy również porad i pomożemy w załatwieniu wszystkich formalności.

Wideoraporty — rozumiemy, że dla właściciela ważne jest, aby mieć pewność co do dobrego samopoczucia zwierzęcia podczas transportu. Dlatego tworzymy raporty wideo, abyś mógł zobaczyć stan swojego zwierzaka podczas podróży.

 

Przewóz zwierząt cargo

Przewóz zwierząt w luku bagażowym
jako cargo

W przypadku dużych zwierząt i niebezpiecznych ras psów istnieje tylko jedna opcja dostawy na Cypr — transport ładunku bez opieki. Mamy duże doświadczenie w organizowaniu tego typu lotów. Często przewozimy nawet rasy, z którymi są szczególne problemy, na przykład amstaffy. 

Powierz transport swoich zwierząt profesjonalistom! Skontaktuj się z Teampets, a Twój zwierzak dotrze do celu w komfortowych warunkach.

Indywidualne podejście do każdego zlecenia

Do każdego transportu podchodzimy profesjonalnie. Nasze pojazdy są przystosowane do przewozu zwierząt.
Rozumiemy, że ważne jest, abyś wiedział, jak czuje się Twój zwierzak podczas transportu. Dlatego codziennie dostarczamy raporty wideo na temat stanu zwierząt, dzięki czemu możesz być spokojny o ich samopoczucie.
Jesteśmy w stałym kontakcie z klientem od pierwszej rozmowy do końca podróży.

Skontaktuj się z nami:

  Najczęściej zadawane pytania (FAQ)

  Wcześniejsze przyzwyczajenie zwierzęcia do transportera pomoże mu poczuć się bardziej komfortowo podczas podróży samolotem. Oto kilka kroków, które możesz podjąć:

  1. Stopniowe oswajanie: Umieść transporter w domu i pozostaw go otwartym. Pozwól swojemu zwierzakowi na samodzielną eksplorację, być może ze smakołykiem lub zabawką, aby kojarzył transporter z czymś przyjemnym.

  2. Pozytywne skojarzenia: Stwórz pozytywne skojarzenia z transporterem, takie jak karmienie zwierzaka w środku lub zachęcanie go, gdy dobrowolnie wejdzie do środka. Umieść w środku ulubione przedmioty zwierzęcia, takie jak koc lub zabawki, aby poczuł się bardziej komfortowo.

  3. Zwiększaj czas spędzany w transporterze: Stopniowo zwiększaj ilość czasu spędzanego przez zwierzę w transporterze, zaczynając od małych przerw i stopniowo je wydłużając.

  4. Trening ruchowy: Gdy zwierzę przyzwyczai się już do transportera w domu, rozpocznij trening ruchowy. Wybierz się na krótką przejażdżkę samochodem z pupilem w transporterze, aby przyzwyczaić go do ruchu ulicznego i hałasów.

  5. Cierpliwość i stopniowość: Bądź cierpliwy i daj swojemu zwierzakowi dużo czasu na przyzwyczajenie się do transportera. Nie spiesz się ani nie zmuszaj go do robienia niczego, co wywołuje u niego stres.

  Stopniowe przyzwyczajanie zwierzęcia do transportera pomoże mu poczuć się pewniej i zrelaksować podczas podróży samolotem.

  Koszt zależy od rasy, miasta docelowego, wagi itp.
  Prosimy o poinformowanie nas o tym, kto ma zostać przewieziony, rasa, waga, długość, miasto docelowe oraz przybliżone daty. Znajdziemy odpowiednie daty, zasugerujemy opcje i podamy cenę.

  W ramach UE można podróżować ze swoim kotem, psem lub fretką, pod warunkiem że nasz ulubieniec posiada europejski paszport dla zwierząt domowych. Dokument ten, który można otrzymać od każdego upoważnionego lekarza weterynarii, musi zawierać informacje o szczepieniach przeciwko wściekliźnie.