Team Pets – Międzynarodowy transport zwierząt

Kierunki

Transport zwierząt
do Kanady

Przewoz zwierzat
kurierem do Kanady

Szukasz zaufanego kuriera do transportu psa z Polski do Kanady?
Teampets działa w branży transportu zwierząt od ponad czterech lat, gwarantujemy opiekę i troskę o zwierzęta na każdym etapie podróży.

Artur Mysliwiec-photo

Możemy zabrać zwierzę do 8 kg z transporterem w kabinie, czasami naszym kurierom udaje się zabrać cięższego psa, ale nie zawsze jest to możliwe, więc właściciele zwierząt powyżej 8 kg powinni być świadomi, że dostawa w bagażniku jest możliwa. Należy pamiętać, że zwierzę nie będzie podróżować z walizkami. Do przewozu zwierząt przeznaczone są specjalne przedziały z ogrzewaniem i wentylacją. Koty nie będą podróżować obok psów.

Częstotliwość lotów – nasi kurierzy latają do Kanady 3-4 razy w miesiącu

Termin dostawy – średni czas dostawy do Kanady wynosi około 1-3 dni, ale może się różnić w zależności od miasta docelowego. Należy pamiętać, że tylko niektóre lotniska w Kanadzie akceptują zwierzęta, więc w przypadku dostawy docelowej może być wymagany lot z przesiadką.

Co jest potrzebne do transportu zwierzęcia – staramy się, aby proces wysyłki był jak najłatwiejszy – mamy wszystko, czego potrzeba dla wygody i bezpieczeństwa zwierzęcia podczas lotu i oczekiwania na lotnisku – transportery, które mają odpowiedni rozmiar i spełniają wszystkie wymagania IATA, poidła, miski na karmę, wodę, pieluchy jednorazowe. Prosimy jedynie o zapewnienie karmy, do której zwierzę jest już przyzwyczajone.
Udzielimy również porad i pomożemy w załatwieniu wszystkich formalności.

Codzienne wideo – rozumiemy, że dla właściciela ważne jest, aby mieć pewność co do dobrego samopoczucia zwierzęcia podczas transportu. Dlatego codziennie tworzymy raporty wideo, abyś mógł zobaczyć stan swojego zwierzaka podczas podróży.

Powierz transport swoich zwierząt profesjonalistom! Skontaktuj się z Teampets, a Twój zwierzak dotrze do celu w komfortowych warunkach.

transport-lotniczy-psw-i-kotw-z-kurierem

Przewóz zwierząt w luku bagażowym
jako cargo

W przypadku dużych zwierząt i niebezpiecznych ras psów istnieje tylko jedna opcja dostawy do Kanady – transport ładunku bez opieki. Mamy duże doświadczenie w organizowaniu tego typu lotów. Często przewozimy nawet rasy, z którymi są szczególne problemy, na przykład amstaffy. W zależności od lotniska docelowego, rozkładu lotów, rasy i wielu innych czynników, wybieramy odpowiednie lotnisko wylotu i dostarczamy tam zwierzę. Następnie przekazujemy go linii lotniczej, sporządzając wcześniej raport wideo dla właściciela. Przekazujemy wszystkie niezbędne dane lokalnemu brokerowi, który pomoże odbiorcy w załatwieniu wszystkich formalności.

Indywidualne podejście do każdego zlecenia

Prosimy o podanie następujących informacji, dzięki czemu będziemy mogli określić dokładną kwotę wysyłki:

  • Z jakiego miasta do jakiego miasta wymagany jest transport
  • Planowane daty transportu
  • Rodzaj zwierzęcia, rasa, przybliżona waga.
  • Jeśli pies jest duży, potrzebna będzie również długość.

Skontaktuj się z nami:

    Najczęściej zadawane pytania (FAQ)

    Wcześniejsze przyzwyczajenie zwierzęcia do transportera pomoże mu poczuć się bardziej komfortowo podczas podróży samolotem. Oto kilka kroków, które możesz podjąć:

    1. Stopniowe oswajanie: Umieść transporter w domu i pozostaw go otwartym. Pozwól swojemu zwierzakowi na samodzielną eksplorację, być może ze smakołykiem lub zabawką, aby kojarzył transporter z czymś przyjemnym.

    2. Pozytywne skojarzenia: Stwórz pozytywne skojarzenia z transporterem, takie jak karmienie zwierzaka w środku lub zachęcanie go, gdy dobrowolnie wejdzie do środka. Umieść w środku ulubione przedmioty zwierzęcia, takie jak koc lub zabawki, aby poczuł się bardziej komfortowo.

    3. Zwiększaj czas spędzany w transporterze: Stopniowo zwiększaj ilość czasu spędzanego przez zwierzę w transporterze, zaczynając od małych przerw i stopniowo je wydłużając.

    4. Trening ruchowy: Gdy zwierzę przyzwyczai się już do transportera w domu, rozpocznij trening ruchowy. Wybierz się na krótką przejażdżkę samochodem z pupilem w transporterze, aby przyzwyczaić go do ruchu ulicznego i hałasów.

    5. Cierpliwość i stopniowość: Bądź cierpliwy i daj swojemu zwierzakowi dużo czasu na przyzwyczajenie się do transportera. Nie spiesz się ani nie zmuszaj go do robienia niczego, co wywołuje u niego stres.

    Stopniowe przyzwyczajanie zwierzęcia do transportera pomoże mu poczuć się pewniej i zrelaksować podczas podróży samolotem.

    Koszt zależy od rasy, miasta docelowego, wagi itp.
    Prosimy o poinformowanie nas o tym, kto ma zostać przewieziony, rasa, waga, długość, miasto docelowe oraz przybliżone daty. Znajdziemy odpowiednie daty, zasugerujemy opcje i podamy cenę.

    W ramach UE można podróżować ze swoim kotem, psem lub fretką, pod warunkiem że nasz ulubieniec posiada europejski paszport dla zwierząt domowych. Dokument ten, który można otrzymać od każdego upoważnionego lekarza weterynarii, musi zawierać informacje o szczepieniach przeciwko wściekliźnie.