Team Pets – Międzynarodowy transport zwierząt

Kierunki

Trasa transportu zwierząt
do Czech, Słowacji, Austrii, Słowenii i Włoch

Międzynarodowy transport zwierząt

Nasza firma oferuje profesjonalne usługi międzynarodowego transportu zwierząt na trasie Polska – Słowacja – Czechy – Austria – Słowenia – Włochy. Również na tej trasie możemy dostarczyć zwierzę na Węgry i do Chorwacji. Dbamy o Twojego pupila jak o własnego, zapewniając bezpieczeństwo, komfort i opiekę na każdym etapie podróży.

Nasze samochody wyjeżdżają z Warszawy 16 i 30 dnia każdego miesiąca. Z nami nie musisz martwić się o odwołanie lub przesunięcie terminu z powodu małej liczby zwierzaków – działamy zgodnie z planem dostaw od kilku lat.

Rozumiemy, że ważne jest, abyś wiedział, jak radzi sobie Twój zwierzak podczas transportu. Dlatego zapewniamy codzienne raporty wideo o stanie Twojego zwierzaka, dzięki czemu możesz być spokojny o jego samopoczucie.

Transport zwierząt w całej Europie

Wszystko dla komfortu Twojego zwierzaka

Zapewniliśmy wszystko dla bezpiecznego i wygodnego transportu: indywidualne przedziały dla każdego pasażera. Spacer z psem dwa razy dziennie. Ważne jest, aby pamiętać, że wyprowadzamy je również osobno, więc fizyczny kontakt z innymi zwierzętami jest wykluczony.

Karmienie, czyszczenie klatki, wymiana wody 2-3 razy dziennie.

Rozumiemy, że każdy szczeniak jest wyjątkowy, dlatego staramy się zapewnić maksymalną uwagę każdemu z naszych pasażerów. Jeśli zwierzę wymaga częstszego podawania karmy lub leków, prosimy o poinformowanie o tym kierownika i kierowców.
Ważne: wysyłaj tylko zdrowe i silne zwierzęta. Jeśli zauważysz jakiekolwiek niepokojące objawy, lepiej odłożyć transport.

trasa-transportu-zwierzat-do-czech-slowacji-austrii-slowenii-i-wloch

Krótki opis procesu transportu

Nasza firma ma siedzibę w Warszawie, więc odbieramy zwierzęta tutaj, a następnie w innych województwach kraju. Zazwyczaj nasze trasy przebiegają przez Wrocław lub Kraków. Jeśli potrzebujesz dostawy z innych miast, to albo odbierzemy zwierzaka po drodze, albo wyślemy do Ciebie kuriera z wyprzedzeniem, tak aby w momencie wyjazdu z Warszawy zwierzak był już u nas. Odbieramy zwierzęta bezpośrednio z domu.
Podczas podróży kierowcy robią postoje sanitarne, aby napoić zwierzęta, wyczyścić ich klatki i w razie potrzeby wyprowadzić psy na spacer.
W samochodzie jest zawsze dwóch kierowców, więc nie mamy długich postojów na sen, staramy się dostarczyć koty i psy tak szybko, jak to możliwe. Wysadzamy zwierzęta w Czechach i na Słowacji, a następnie jedziemy do Austrii, czasami zatrzymując się na Węgrzech, żeby wysadzić lub odebrać zwierzęta, jeśli to będzie potrzebne.

trasa-transportu-zwierzat-do-czech-slowacji-austrii-slowenii-i-wloch

Ważne jest, aby zdawać sobie sprawę, że nie można przewidzieć czasu przybycia z wyprzedzeniem. Trudno jest nawet określić dzień przyjazdu, ponieważ czas podróży zależy od liczby i geografii dostaw zwierząt domowych przed Tobą, a także od sytuacji na drogach.
Zazwyczaj samochód może dotrzeć do Słowenii drugiego lub trzeciego dnia, a do Włoch trzeciego lub czwartego.

Każdemu klientowi zapewniamy dostęp do śledzenia GPS samochodu.
Trasa z Włoch przebiega również przez Słowenię, Austrię i Czechy.

Indywidualne podejście do każdego zlecenia

Do każdego transportu podchodzimy profesjonalnie. Nasze pojazdy są przystosowane do przewozu zwierząt.
Rozumiemy, że ważne jest, abyś wiedział, jak czuje się Twój zwierzak podczas transportu. Dlatego codziennie dostarczamy raporty wideo na temat stanu zwierząt, dzięki czemu możesz być spokojny o ich samopoczucie.
Jesteśmy w stałym kontakcie z klientem od pierwszej rozmowy do końca podróży.

Skontaktuj się z nami:

  Najczęściej zadawane pytania (FAQ)

  Wcześniejsze przyzwyczajenie zwierzęcia do transportera pomoże mu poczuć się bardziej komfortowo podczas podróży samolotem. Oto kilka kroków, które możesz podjąć:

  1. Stopniowe oswajanie: Umieść transporter w domu i pozostaw go otwartym. Pozwól swojemu zwierzakowi na samodzielną eksplorację, być może ze smakołykiem lub zabawką, aby kojarzył transporter z czymś przyjemnym.

  2. Pozytywne skojarzenia: Stwórz pozytywne skojarzenia z transporterem, takie jak karmienie zwierzaka w środku lub zachęcanie go, gdy dobrowolnie wejdzie do środka. Umieść w środku ulubione przedmioty zwierzęcia, takie jak koc lub zabawki, aby poczuł się bardziej komfortowo.

  3. Zwiększaj czas spędzany w transporterze: Stopniowo zwiększaj ilość czasu spędzanego przez zwierzę w transporterze, zaczynając od małych przerw i stopniowo je wydłużając.

  4. Trening ruchowy: Gdy zwierzę przyzwyczai się już do transportera w domu, rozpocznij trening ruchowy. Wybierz się na krótką przejażdżkę samochodem z pupilem w transporterze, aby przyzwyczaić go do ruchu ulicznego i hałasów.

  5. Cierpliwość i stopniowość: Bądź cierpliwy i daj swojemu zwierzakowi dużo czasu na przyzwyczajenie się do transportera. Nie spiesz się ani nie zmuszaj go do robienia niczego, co wywołuje u niego stres.

  Stopniowe przyzwyczajanie zwierzęcia do transportera pomoże mu poczuć się pewniej i zrelaksować podczas podróży samolotem.

  Koszt zależy od rasy, miasta docelowego, wagi itp.
  Prosimy o poinformowanie nas o tym, kto ma zostać przewieziony, rasa, waga, długość, miasto docelowe oraz przybliżone daty. Znajdziemy odpowiednie daty, zasugerujemy opcje i podamy cenę.

  W ramach UE można podróżować ze swoim kotem, psem lub fretką, pod warunkiem że nasz ulubieniec posiada europejski paszport dla zwierząt domowych. Dokument ten, który można otrzymać od każdego upoważnionego lekarza weterynarii, musi zawierać informacje o szczepieniach przeciwko wściekliźnie.