Team Pets — Międzynarodowy transport zwierząt

O nas

TEAMPETS — to niezawodny partner specjalizujący się w transporcie zwierząt domowych w całej Europie, do USA i Kanady.

W Teampets łączymy profesjonalizm i miłość do zwierząt, oferując usługi międzynarodowego transportu zwierząt domowych. Nasze trasy drogowe obejmują wiele krajów, w tym Polskę, Niemcy, Francję, Hiszpanię, Portugalię, Włochy, Serbię, Czarnogórę, Czechy, Holandię i wiele innych.

Dlaczego warto nas wybrać?

  • Bezpieczeństwo i komfort: Nasze indywidualne podejście do każdego zwierzaka zapewnia mu dobre samopoczucie podczas całej podróży.
  • Doświadczenie i zaufanie: Lata doświadczenia w międzynarodowym transporcie zwierząt dały nam wiedzę i umiejętności, dzięki którym jesteśmy najbardziej zaufanym wyborem.
  • Szeroki zasięg geograficzny: obejmujemy większość krajów europejskich oraz USA i Kanadę, oferując elastyczne rozwiązania.

Naszą misją jest zapewnienie zwierzętom komfortu, bezpieczeństwa i opieki.

01
200

zwierzęta
miesięcznie

02
5

Specjalnie
przystosowane samochody

03
2

Na każdej trasie znajduje się dwóch kierowców

04
1

Własny
schronisko dla zwierząt w Warszawie

Nasze samochody

Nowe komfortowe samochody stacjonarne przystosowane do przewozu zwierząt. Zainstalowany jest podwójny system ogrzewania i wentylacji oraz wydajny klimatyzator, dzięki czemu temperatura jest zawsze komfortowa.

Nasz zespół

TeamPets to zespół profesjonalistów, którzy pracują od ponad 4 lat i specjalizują się w transporcie zwierząt z maksymalnym komfortem i bezpieczeństwem. Rozumiemy, że Twój pupil to nie tylko zwierzę, ale członek Twojej rodziny, dlatego dokładamy wszelkich starań, aby zapewnić mu beztroską i przyjemną podróż. Naszym głównym celem jest sprawienie, aby proces transportu zwierząt był jak najbardziej komfortowy i bezpieczny dla właścicieli i ich pupili. Zwracamy uwagę na każdego zwierzaka, biorąc pod uwagę jego indywidualne potrzeby i osobliwości.

Sarra
Pracownik ochrony
Artur Mysliwiec
Właściciel
Teng Fei
Menedżer ds. usług na rynkach azjatyckich
Oleksandr Harmata
Kierowca
Mikita Kaptsiayeu
Kierowca
Eduard Krukouski
Kierowca
Nasze certyfikaty